EN

hizmetlerimiz

SONDAJ ve KUYU MALZEMESİ TEMİNİ

Petrobee, müşterilerin projeleri için mevcut en iyi değerli mal ve hizmetlerin bulunduğundan emin olarak dünyayı kapsayan kuruluşlar, ortaklıklar ve tedarikçilerden oluşan küresel bir altyapıya sahiptir.

Şirketlerin mevcut en iyi malları ve hizmetleri sunma zamanı olmadığını biliyoruz. Bu çözümleri, inşaat projeleri ve gereksinimleriyle iyi bilgili olduğumuzdan sağlarız. İmalattan ekipmana ve araçtan ağır makine kiralamasına kadar toplam proje ömrünü kapsayan mal ve hizmetler tedarik edebiliriz.

Yerel deneyim ve ağımızı, global ortaklarımızla birlikte kullanarak müşterilerimize düşük maliyetli bir tedarik zinciri riski sunuyoruz.

Ekipman tedarikine ek olarak, kompresör makineleri, booster makineleri (yüksek basınç kompresörleri) ve çimento üniteleri kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Firmamız,sektörünün gelişen ekipman ihtiyacını karşılamak ithalat, ihracat ve üretim yapmak için kurulmuş olup sektörünün yüksek ekipman fiyatlarını düşük maliyetlere ithal edip müşterilerine uygun şartlarda aktarmayı misyon edinmiştir.

Ekipman tedariğinin yanı sıra sektörün ihtiyacı olan kompresör makinaları, booster makinaları  (yüksek basınçlı kompresör),çimentolama ünitleri ile sektörün yüksek maliyetli makinalarını müşterilerimize kiralama hizmetiyle sunmaktayız.

Ayrıca aşağıdaki sondaj ekipmanlarını da tedarik etmekteyiz;

matkap.jpgdrillpipe.jpg